ŚKKF Zbijaki

I KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI W MÖLKKY

25 25 people viewed this event.

W tym roku w ramach Mistrzostw Polski zostaną rozegrane aż trzy turnieje – poza tradycyjnie rozgrywanymi turniejami indywidualnym i deblowym, w piątek 06.09 odbędzie się premierowa edycja Klubowe Mistrzostwa Polski w Mölkky (KMP).

Pomysłodawcami i organizatorami lokalnymi KMP są ŚKKF Zbijaki.


1️⃣ Definicja klubu

▶️ Podczas zapisów na turnieje PFM zawodnicy i zawodniczki mają możliwość zadeklarowania swojej przynależności klubowej. Na tych właśnie deklaracjach* będzie się opierać kwalifikacja danej grupy/zespołu/stowarzyszenia jako klubu na potrzeby KMP.
▶️ Do KMP swoje drużyny będą mogły zgłosić kluby, które zostaną zadeklarowane jako przynależność klubowa w formularzach zgłoszeniowych do turniejów PFM CO NAJMNIEJ PO DWA RAZY PRZEZ CO NAJMNIEJ CZTERY OSOBY.
▶️ Pod uwagę zostaną wzięte deklaracje przynależności klubowej od początku sezonu, tj. z Halowymi Mistrzostwami Polski 2024 włącznie.

2️⃣ Osoby uprawnione do gry w KMP

▶️ Prawo występu w KMP w drużynie danego klubu będą miały wyłącznie osoby, które CO NAJMNIEJ W DWÓCH TURNIEJACH od początku sezonu do 5. Rundy Grand Prix Polski włącznie zadeklarują przynależność do tego klubu i wezmą udział w tych turniejach.

3️⃣ Drużyny i format turnieju

▶️ W KMP wezmą udział drużyny klubowe składające się z 4-6 osób.
▶️ Każdy klub może zgłosić do udziału w KMP tylko jedną drużynę.
▶️ Każdy mecz w ramach KMP będzie rozgrywany między dwiema drużynami i będzie się składał z pięciu dwusetowych gier: jedna gra singlowa, dwie gry deblowe, jedna gra trzyosobowa, jedna gra czteroosobowa.
▶️ Gra singlowa rozgrywana będzie równolegle z grą trzyosobową. W jednym czasie będą też rozgrywane obie gry deblowe. W związku z tym każdy/a zawodnik/zawodniczka będzie mógł/mogłą wziąć udział w maksymalnie trzech grach w danym meczu.
▶️Dokładny format turnieju zostanie ogłoszony w późniejszym terminie, po otrzymaniu przez PFM zgłoszeń od klubów zainteresowanych udziałem w KMP.
▶️PFM będzie kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami klubów w celu potwierdzenia udziału i składu danego klubu na KMP.

* dopuszcza się zmianę przynależności klubowej zadeklarowanej podczas zapisów na dany turniej do momentu rozpoczęcia turnieju

Zapisy:

 

Data i czas wydarzenia

06-09-24 do
06-09-24
 

Typ wydarzenia

 

Kategoria wydarzenia

POLSKA FEDERACJA MÖLKKY  © 2024. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Polityka prywatności