Występy reprezentacji Polski w Mölkky na turniejach I.M.O.

Halowe Mistrzostwa Europy 2024 - Saint-Amand-Les-Eaux (Francja)
9. miejsce (na 16 drużyn)

Skład drużyny:

Arkadiusz Piróg (9. raz w kadrze narodowej), Miron Skołuda (5), Jakub Sowa (1), Damian Szostak (1)

1/8 finału:

🇵🇱 Polska 1:2 Francja 🇫🇷
🎥

zdj. FotoGryfka

Mistrzostwa Świata 2023 - Hyvinkää (Finlandia)
5. miejsce (na 16 drużyn)

Skład drużyny:

Mariusz Goeck (1), Marcin Henkelman (2), Anna Kołeczek-Szyszło (3), Arkadiusz Piróg (8)

Faza grupowa:

🇵🇱 Polska 2:0 Grecja 🇬🇷
🎥

Faza grupowa:

🇵🇱 Polska 1:1 Japonia 🇯🇵
🎥🎥

Faza grupowa:

🇵🇱 Polska 2:0 Wielka Brytania 🇬🇧
🎥

1/4 finału:

🇵🇱 Polska 0:2 Niemcy 🇩🇪
🎥

zdj. FotoGryfka

Mistrzostwa Europy 2023 - Warszawa (Polska)
4. miejsce (na 10 drużyn)

Skład drużyny:

Anna Kołeczek-Szyszło (2), Arkadiusz Piróg (7), Hubert Pyzikiewicz (2), Rafał Ściepuro (1)

1/8 finału:

🇵🇱 Polska 2:0 Włochy 🇮🇹
🎥

1/4 finału:

🇵🇱 Polska 2:1 Estonia 🇪🇪
🎥🎥

Półfinał:

🇵🇱 Polska 0:2 Francja 🇫🇷
🎥🎥

Mecz o 3. miejsce:

🇵🇱 Polska 1:2 Australia 🇦🇺
🎥

Halowe Mistrzostwa Europy 2023 - Gössendorf (Austria)
Polska 1 - 5. miejsce (na 16 drużyn)
Polska 2 - 3. miejsce (na 16 drużyn)

Skład drużyny Polska 1:

Anna Kołeczek-Szyszło (1), Tomasz Kostrowski (4), Marcin Morżyk (5), Arkadiusz Piróg (6), Kamil Sajkowski (1)

1/8 finału:

🇵🇱 Polska 1 2:1 Francja 2 🇫🇷
🎥

1/4 finału:

🇵🇱 Polska 1 0:2 Finlandia 🇫🇮
🎥

Skład drużyny Polska 2:

Krzysztof Mocha (2), Michał Przyborowski (1), Miron Skołuda (4), Krzysztof Stachowiak (2), Rafał Wesołowski (1)

1/8 finału:

🇵🇱 Polska 2 2:0 Czechy 🇨🇿
🎥

1/4 finału:

🇵🇱 Polska 2 2:1 DACH🇩🇪🇦🇹🇨🇭
🎥

Półfinał:

🇵🇱 Polska 2 1:2 Francja 1 🇫🇷
🎥

Mecz o 3. miejsce:

🇵🇱 Polska 2 2:1 Austria 1 🇦🇹
🎥

Mistrzostwa Świata 2022 - Samoëns (Francja)
10. miejsce (na 16 drużyn)

Skład drużyny:

Marcin Morżyk (4), Makary Piwiński (1), Jan Sękowski (3), Miron Skołuda (3)

Faza grupowa:

🇵🇱 Polska 2:0 Grecja 🇬🇷
🎥

Faza grupowa:

🇵🇱 Polska 1:1 Japonia 🇯🇵
🎥🎥🎥

Faza grupowa:

🇵🇱 Polska 0:2 Finlandia 🇫🇮
🎥

Mecz o miejsca 9-16:

🇵🇱 Polska 2:0 Hiszpania 🇪🇸

Mecz o miejsca 9-12:

🇵🇱 Polska 2:0 Portugalia 🇵🇹

Mecz o 9. miejsce:

🇵🇱 Polska 1:2 Grecja 🇬🇷

Mistrzostwa Europy 2022 - Zruč nad Sázavou (Czechy)
5. miejsce (na 8 drużyn)

Skład drużyny:

Marcin Henkelman (1), Tomasz Kostrowski (3), Hubert Pyzikiewicz (1), Jan Sękowski (2), Miron Skołuda (2), Krzysztof Stachowiak (1)

1/4 finału
(3 sety na małe punkty):

🇵🇱 Polska 135:143 Estonia 🇪🇪
🎥

Mecz o miejsca 5-8
(3 sety na małe punkty):

🇵🇱 Polska 150:121 Słowacja 🇸🇰
🎥

Mecz o 5. miejsce
(3 sety na małe punkty):

🇵🇱 Polska 150:106 Ukraina 🇺🇦
🎥

Halowe Mistrzostwa Europy 2022 - Kuressaare (Estonia)
7. miejsce (na 8 drużyn)

Skład drużyny:

Łukasz Jezierski (4), Tomasz Kostrowski (2), Marcin Morżyk (3), Arkadiusz Piróg (5)

Faza grupowa:

🇵🇱 Polska 1:1 Estonia 1 🇪🇪

Faza grupowa:

🇵🇱 Polska 0:2 Sarema 🇪🇪

Faza grupowa:

🇵🇱 Polska 1:1 Francja 🇫🇷

Mecz o 7. miejsce:

🇵🇱 Polska 2:0 Estonia 2 🇪🇪

Halowe Mistrzostwa Europy 2020* - Kuressaare (Estonia)

*zaległe (z powodu pandemii COVID) HME 2020 rozegrane zostały razem z HME 2022, jednak turniej ten nie został uznany za oficjalny przez IMO.

1. miejsce (na 8 drużyn)

Skład drużyny:

Łukasz Jezierski (3), Tomasz Kostrowski (1), Marcin Morżyk (2), Arkadiusz Piróg (4)

Faza grupowa:

🇵🇱 Polska 2:0 Finlandia 2 🇫🇮

Faza grupowa:

🇵🇱 Polska 1:1 Francja 🇫🇷

Faza grupowa:

🇵🇱 Polska 2:0 Estonia 🇪🇪

Finał:

🇵🇱 Polska 2:1 Hiuma 🇪🇪

Mistrzostwa Europy 2020 - Zruč nad Sázavou (Czechy)
Polska 1 - 2. miejsce (na 8 drużyn)
Polska 2 - 8. miejsce (na 8 drużyn)​

Skład drużyny Polska 1:

Paweł Golczewski (1), Łukasz Jezierski (2), Krzysztof Mocha (1), Marcin Morżyk (1), Arkadiusz Piróg (3), Jan Sękowski (1)

1/4 finału
(3 sety na małe punkty):

🇵🇱 Polska 1 125:100 Czechy 2 🇨🇿

Półfinał
(3 sety na małe punkty):

🇵🇱 Polska 1 128:92 SKM Zruč 🇨🇿

Finał
(3 sety na małe punkty):

🇵🇱 Polska 1 117:150 ZRUČ Pallasit 🇨🇿

Skład drużyny Polska 2:

Paweł Jessa (1), Piotr Michałowski (1), Michał Pawlak (1), Miron Skołuda (1), Tomasz Skoracki (1), Monika Szalaty (1)

1/4 finału
(3 sety na małe punkty):

🇵🇱 Polska 2 102:150 Czechy 1 🇨🇿

Mecz o miejsca 5-8
(3 sety na małe punkty):

🇵🇱 Polska 2 123:150 Team World 🇫🇷🇨🇿

Mecz o 7. miejsce
(3 sety na małe punkty):

🇵🇱 Polska 2 (walkower) Ukraina 🇺🇦

Mistrzostwa Świata 2019 - Samoëns (Francja)
5. miejsce (na 14 drużyn)

Skład drużyny:

Łukasz Jezierski (1), Arkadiusz Piróg (2), Mateusz Wawrzaszek (1), Sławomir Wiechowski (2)

1/8 finału
(1 set do 70 pkt):

🇵🇱 Polska 1:0 Hiszpania 🇪🇸

1/4 finału
(1 set do 70 pkt):

🇵🇱 Polska 0:1 Turcja 🇹🇷

Mistrzostwa Świata 2018 - Pori (Finlandia)
8. miejsce (na 9 drużyn)

Skład drużyny:

Arkadiusz Piróg (1), Andrzej Sroka (1), Henryk Stokłosa (2), Sławomir Wiechowski (1)

1. runda
(grupa fińska):

1. Finlandia 🇫🇮
2. Japonia 🇯🇵
3. Polska 🇵🇱

2. runda
(grupa fińska):

1. Turcja 🇹🇷
2. Polska 🇵🇱
3. Francja 🇫🇷

Mistrzostwa Świata 2017 - Rakovník (Czechy)
8. miejsce (na 11 drużyn)

Skład drużyny (prawdopodobny):

Arkadiusz Łuków (1), Antoni Łuków (1), Jan Łuków (1), Henryk Stokłosa (1)

1. runda:

brak informacji

2. runda
(grupa fińska):
prawdopodobny wynik

1. Francja 🇫🇷
2. Japonia 🇯🇵
3. Turcja 🇹🇷
4. Polska 🇵🇱

POLSKA FEDERACJA MÖLKKY  © 2024. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Polityka prywatności